ÖVRIGT / Smycken / Ringar 9636031
nr 963 6031
Ringar
2 st, 50-tal, silver
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:45:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Springare (Stig Lindberg)